_

Грошова скринька C4141А

Дизайн з горизонтальним відкриттям, стандартний розмір (410мм*415мм*100мм) та виготовлений зі сталі. Конструктивно передбачений мультиваріативний замок, використовується надійний механізм на шарикопідшипниках, а у відділеннях для купюр встановлені металеві притискні механізми із пружинами. С4141А ідеальний для організації робочих місць на підприємствах торгівлі, громадського харчування та організацій, що приймають кошти у готівковій формі. Може встановлюватися на стіл, усередині на полицю або кріпитися під робочою поверхнею за допомогою спеціального кріплення (купується окремо).

_

Грошова скринька C4141А

Грошова скринька С4141А виготовлена зі сталі, має пластикову внутрішню обробку. Знімна монетниця та відділення для купюр виконані з пластику ABS, мають 8 відділень для монет та 5 – для купюр, приховане відділення для документів формату А5 (чеків, кредитних карток тощо). Конструкція відділень для монет та купюр дозволяє змінювати їх ширину, що дозволяє легко розміщувати купюри та монети будь-якого номіналу. На передній панелі висувної частини розташовується проріз для вкидання купюр та документів. Банкноти надійно притискаються пружними металевими механізмами. Ящик має замок на три положення ключа – закрито, відкриття по команді від інтерфейсу RJ12 (фіскальний реєстратор, принтер, каса), відкриття вручну. Модель відрізняється надійним механізмом на шарикопідшипниках, розрахованим на 1 000 000 операцій. Застосування якісних матеріалів забезпечить тривалий термін служби. С4141А може встановлюватися стандартно на робочій поверхні всередині на полицю, а також фіксуватися знизу за допомогою спеціального кріплення (опціонально). Товар доступний у двох колірних варіантах, – сірому та чорному.

особливості:

Сталевий корпус із забарвленням сірого або чорного кольору
Напруга відкриває імпульсу 12В або 24В
Надійний механізм на шарикопідшипниках
Стандартні розміри скриньки
3-х позиційний замок із ключами 10 варіантів
Скринька має замок на три положення ключа – скринька закрита, скринька відкрита, скринька відкривається по команді інтересу. Поставляється із комплектом ключів у кількості 2 шт.