_

Грошова скринька C4646

Горизонтальна грошова скринька із збільшеним до 18 дюймів розміром (460мм*465мм*100мм) виготовлена зі сталі. Конструктивно передбачено мультиваріативний замок, використовується надійний механізм на шарикопідшипниках, у відділеннях для купюр встановлені металеві притискні механізми з пружинами. Розміри відділень С4646 ідеально підходять для розміщення будь-яких номіналів купюр від 1 до 500 грн. Ящик призначений для організації робочих місць підприємств торгівлі, громадського харчування та організацій, що приймають кошти у готівковій формі. Може встановлюватись на стіл або всередині на полицю під робочою поверхнею.

_

Грошова скринька C4646

Грошова скринька С4646 виготовлена зі сталі, має пластикове внутрішнє оздоблення. Знімна монетниця та відділення для купюр виконані із пластику ABS, мають по 5 відділень для монет та купюр, приховане відділення для документів формату А5 (чеків, кредитних карток тощо). На передній панелі висувної частини розташовується два слоти для купюр та документів. Конструкція відділень для купюр дозволяє змінювати їхню ширину. У ящику легко розміщуються купюри та монети будь-якого номіналу (від 1 до 500 грн.). Монетницю можна використати як безпосередньо під монети, так і під дрібні банкноти (1-10 грн.). Банкноти надійно притискаються пружними металевими механізмами. Ящик має замок на три положення ключа – закрито, відкриття по команді від інтерфейсу RJ12 (фіскальний реєстратор, принтер, каса), відкриття вручну. Модель відрізняється надійним механізмом на шарикопідшипниках, розрахованим на 1000000 операцій. Застосування якісних матеріалів забезпечить тривалий термін служби. С4646 встановлюється стандартно на робочій поверхні або всередині столу на полицю. Товар доступний у чорному кольорі.

особливості:

Сталевий корпус із забарвленням чорного кольору
Напруга відчиняючого імпульсу 24В
Надійний механізм на шарикопідшипниках
Скринька збільшеного розміру 18″
3-х позиційний замок із ключами 10 варіантів
Скринька має замок на три положення ключа – скринька закрита, скринька відкрита, скринька відкривається по команді інтересу. Поставляється із комплектом ключів у кількості 2 шт.