_

Грошова скринька Е3336D

Дизайн з горизонтальним відкриттям, компактний дизайн (330мм*360мм*80мм), мультиваріативний замок та виготовлений зі сталі.

Касетниця має 4 регульовані відділення для банкнот та 8 для монет. Під знімною монетницею знаходиться приховане відділення для чеків, документів чи купюр великих номіналів. Банкноти надійно притискаються пружними механізмами. У ящику встановлено надійний механізм на шарикопідшипниках.

E3336D ідеальний для організації робочих місць у невеликих торгових точках, лотках, аптеках, квиткових касах.

_

Грошова скринька Е3336D

Грошовий ящик E3336D виготовлений зі сталі, має пластикове внутрішнє оздоблення. Знімна монетниця та відділення для купюр виконані з пластику ABS, мають 8 відділень для монет та 4 – для купюр з регульованими розмірами, приховане відділення для документів формату А5 (чеків, кредитних карток тощо). На передній панелі висувної частини розташовується проріз для вкидання купюр та документів. Банкноти надійно притискаються пружними металевими механізмами. E3336D має замок на три положення ключа – закрито, відкриття по команді від інтерфейсу RJ12 (фіскальний реєстратор, принтер, каса), відкриття вручну. Модель відрізняється надійним механізмом на шарикопідшипниках, розрахованим на 1 000 000 операцій. Застосування якісних матеріалів забезпечить тривалий термін служби. Стильний та компактний дизайн ящика дозволяє використовувати його як сховища готівки у торгових точках з обмеженим простором. Товар доступний у двох колірних варіантах, – сірому та чорному.

особливості:

Сталевий корпус із забарвленням сірого або чорного кольору
Напруга відкриває імпульсу 12В або 24В
Надійний механізм на шарикопідшипниках
Компактний дизайн
3-х позиційний замок із ключами 10 варіантів
Скринька має замок на три положення ключа – скринька закрита, скринька відкрита, скринька відкривається по команді інтересу. Поставляється із комплектом ключів у кількості 2 шт.