_

Грошова скринька FT4617

Виготовлена зі сталі, має дизайн з вертикальним відкриттям і змінною касетницею, що переноситься, стандартного для такого типу виробів розміру 460мм*170мм*100мм. Конструктивно передбачений мультиваріативний основний замок на корпусі та додатковий на кришці касетниці, що захищає гроші від несанкціонованого доступу під час роботи та інкасації. FT4617 ідеальний для організації робочих місць касирів у мережевих магазинах, гіпер- та супермаркетах, банках, касах, підприємствах громадського харчування з великим потоком клієнтів та обігом грошових.

_

Грошова скринька FT4617

Грошова скринька FТ4617 виготовлена зі сталі, має пластикову касетницю, що переноситься, з власною кришкою і замком. Касетниця має 8 відділень для монет та 6 для купюр, відділення для чеків (кредитних карток тощо) та виконана з пластику ABS. Конструкція відділень для купюр дозволяє змінювати їх ширину в залежності від поточної кількості, що дозволяє розміщувати банкноти одного номіналу разом. На передній панелі висувної частини розташовується проріз для вкидання купюр та документів. Застосування якісних матеріалів та механізмів забезпечить тривалий термін служби. FТ4617 має місце для прихованого зберігання документів чи купюр великих номіналів. Передбачено замок на три положення ключа – закрито, відкриття по команді від інтерфейсу RJ12 (фіскальний реєстратор, принтер, каса), відкриття вручну. Вертикальне відкриття кришки зручніше при роботі з постійним потоком покупців, а стандартні габарити та дизайн дозволяють використовувати ящик FТ4617 в магазинах, що діють, не змінюючи організації робочого місця касирів. Товар доступний у чорному кольорі. Можлива покупка додаткових касетниць, що закриваються кришками для підвищення ефективності роботи магазину.

особливості:

Сталевий корпус чорного кольору
Напруга відчиняючого імпульсу 24В
Знімна касетниця з кришкою та окремим замком
Стандартні розміри
Зовнішній 3-х позиційний замок із багато варіантними ключами
Скринька має замок на три положення ключа – скринька закрита, скринька відкрита, скринька відкривається по команді інтересу. Поставляється із комплектом ключів у кількості 2 шт.