_

POS-ПРИНТЕР EPSON TM-M30

Перший ультракомпактний чековий термопринтер спеціально створений для роботи з мобільними POS-системами. Завдяки інноваційній технології друку ePOS™ принтер підтримує друк із мобільних пристроїв та настільних ПК на базі операційних систем iOS®, Android™ та Windows®. Широкі можливості підключення та легкість налаштування дозволяють швидко та просто інтегрувати принтер у наявну інфраструктуру підприємства роздрібної торгівлі.

_

POS-ПРИНТЕР EPSON TM-M30

Основні особливості:

Стильний глянсовий компактний корпус у нових кольорах: вугільно-чорний або біло-білий колір корпусу
Вбудований Ethernet та USB інтерфейс
Опціональне використання бездротової карти Wi-Fi через USB-роз’єм
Горизонтальне або вертикальне встановлення
Підтримка технології NFC
Технологія ePOS® для друку з будь-якого мобільного пристрою без встановлення драйверів
Висока швидкість друку – до 200 мм/сек
Обмежувач ширини носія в комплекті (для друку на термопапері шириною 57,5 ​​мм)
Чіткий друк шрифтів, графіки та штрих-кодів
Сертифікат енергоефективності Energy Star
Створено для легкої інтеграції та роботи з мобільними пристроями

Принтер підтримує технологію NFC (Near Field Communication): просто торкніться принтера планшетом або будь-яким іншим мобільним пристроєм, обладнаним NFC-модулем, для сполучення пристроїв і їх подальшої спільної роботи. Вбудована ePOS™ технологія дозволяє друкувати з веб-програм будь-якого мобільного пристрою без встановлення драйверів.

Сфера застосування

Новий TM-m30 спеціально створений для роботи з мобільними POS-системами і завдяки ультракомпактному стильному корпусу відмінно впишеться в обмежений простір касової зони торгової точки. Принтер ідеально підходить для використання у складі POS-системи у малих та середніх підприємствах торгівлі та обслуговування.

Зручність використання та висока якість друку

Завдяки модульній конструкції корпусу можливе встановлення принтера в положення як з вертикальною видачею чека, так і з горизонтальною, що дозволяє розмістити принтер в ніші під прилавком.
Принтер спроектований таким чином, щоб при вертикальній установці та горизонтальній установці впритул до стіни кришка принтера вільно відкривалася. Такий дизайн сприяє мінімізації простору, необхідного для розміщення принтера, що є актуальним для автоматизації обмежених касових зон.

Принтер Epson TM-m30 доступний у двох колірних рішеннях – можна вибрати чорний або білий колір корпусу. Дане рішення має розширені можливості друку штрих-кодів, логотипів та промо-повідомлень, а також дозволяє створювати індивідуальне оформлення чека.