_

POS-ПРИНТЕР EPSON TM-T88VI

Високопродуктивний універсальний принтер з високими інтеграційними можливостями та можливістю друку на термопапері шириною 58 або 80 мм.

_

POS-ПРИНТЕР EPSON TM-T88VI

Нове покоління чекового принтера Epson TM-T88VI уможливлює одночасну роботу як з POS-системами на основі архітектури х86, x64, так і з web- та мобільними POS-сервісами на пропонованими ОС iOS, Android, Widows 10 і приносить новий рівень економічності при максимальній продуктивності друку чеків у точках продажу. Принтер розроблений спеціально для потреб магазинів, барів і ресторанів і дозволяє впровадити нові способи взаємодії при спілкуванні з клієнтами. Ви отримаєте максимальну вигоду від використання мобільних та web-орієнтованих рішень без втрати функціональності традиційної POS-системи.

Універсальні можливості
Принтер Epson TM-T88VI надає власникам магазинів, ресторанів, готелів та інших підприємств використовувати всі переваги web-орієнтованих та мобільних платформ з усією звичною функціональністю класичної POS-системи, дозволяючи використовувати системи обох типів паралельно. Виконуючи завдання друку з будь-якого доступного персоналу пристрою, суттєво прискорюється процес отримання чека і скорочується час, що витрачається на кожну транзакцію.

Висока продуктивність та скорочення витрат
Крім гнучкості підключення, Epson TM-T88VI забезпечує високу швидкість друку – до 350 мм/сек та надійність при інтенсивних навантаженнях. Більше того, функція зворотного підмотування паперу допомагає скоротити експлуатаційні витрати, не впливаючи на продуктивність пристрою.

Нові можливості в інтеграції
TM-T88VI дозволяє друкувати безпосередньо з веб-сервера завдяки функції Server Direct Print. Для полегшення пошуку принтера з мобільних пристроїв, використовується технологія beacons, що вибирає найближчий принтер для друку, що є ідеальним для структури з великою кількістю встановлених принтерів. Також підтримується технологія NFC (Near Field Communication), що дозволяє сполучати пристрої просто торкнувшись принтера приладом, обладнаним NFC-модулем.

Дизайн
Принтер за своїми габаритами аналогічний своєму попередникові – TM-T88V, що дає можливість використовувати робочі місця, нічого не змінюючи і при цьому покращуючи можливості існуючої інфраструктури. Epson TM-T88VI доступний із чорним або білим кольором корпусу, що дозволяє вписати його в будь-який інтер’єр.

основні переваги

Надвисока швидкість друку – до 350 мм/сек
Одночасна робота з ПК, мобільними та веб-рішеннями
Прямий друк із веб-сервера на будь-якому підключеному чековому принтері
Прямий друк з мобільних пристроїв на найближчому підключеному до системи чековому принтері
Сумісність із наявними драйверами та програмами для попередньої версії принтера – Epson TM-T88V