_

POS-принтер EPSON TM-U220A, TM-U220B і TM-U220D

_

POS-принтер EPSON TM-U220A, TM-U220B і TM-U220D

Вибір параметрів майбутнього принтера залишається за користувачем. У той час як у TM-U220B входить функція автоматичного обрізання паперу, TM-U220D випускається без автообрізача. Абсолютний лідер з цього тріо – TM-U220A: крім різака, що є в TM-U210B, до нього включено ще й виведення журналу та автоматичне прокручування паперу. При використанні картриджа з двоколірною стрічкою від EPSON ці принтери можуть друкувати чорним або червоним кольором.

Основні відмінності від серії TM-U210:

висока швидкість друку – 4,7 та 6,0 рядків/сек при 40/30 символів у рядку відповідно
можливість роботи з папером різної ширини – 58, 70 та 76 мм (крім моделі А)
великий обсяг пам’яті для зберігання графічних логотипів
настінне кріплення (модель В)
менші габарити.
Компактність, надійність, тривалий термін служби

TM-U220 відрізняється надійністю та практичністю: металевий корпус та невеликі розміри роблять ці принтери ідеальними для місць торгівлі, обмежених за площею.

При використанні двоколірної стрічки від EPSON принтери можуть друкувати чорним або червоним кольором. Текст на чеках чи журналах виходить дуже чітким (TM-U220A). Акуратне обрізання квитанцій за допомогою авторізака (моделі A та B) гарантує їх відмінний вигляд. Клієнти будуть задоволені чудовим видом квитанцій, які акуратно відсікаються за допомогою авторізака (моделі A та B). Висока надійність, і, як наслідок, дуже низький рівень відмов – відмінна риса всіх серій TM-U200.

Роздруківки, які вражають

Крім надійної конструкції та високоефективної роботи, EPSON забезпечив сумісність цієї серії принтерів із існуючими POS-системами. Це просто необхідно для підприємств, які вже мають POS обладнання від EPSON. Нові функції, такі як автоматичне визначення стану, дозволяють використовувати принтер як повноправний елемент системи POS. Усі три типи принтерів повідомляють про відсутність паперу. Як і в багатьох інших POS-принтерах від EPSON, інтерфейси для підключення принтера до інших систем взаємозамінні. Тепер можна вибирати між RS232, RS485, паралельним інтерфейсом чи USB.

Нові принтери TM-U220 підтримують промислові стандарти системи ESC/POS. EPSON постачає для даних принтерів власні драйвери OPOS.