_

TOSHIBA TCXWAVE 6140

POS-термінали TCxWave компанії Toshiba GCS – це повнофункціональна каса, кіоск або система самообслуговування.

TCxWave від Toshiba – це нове покоління систем роздрібної торгівлі, розроблене з метою надання продавцям можливості використання єдиної платформи для вирішення багатьох завдань по всьому магазину.

_

TOSHIBA TCXWAVE 6140

TCxWave від Toshiba – це нове покоління систем роздрібної торгівлі, розроблене з метою надання продавцям можливості використання єдиної платформи для вирішення безлічі завдань по всьому магазину.

Для TCxWave характерні гнучкість, швидкодія та унікальний дизайн. Завдяки цьому міжнародні компанії, що працюють у сфері роздрібної торгівлі, довіряють команді фахівців, які продовжують випускати найкращі рішення у цій галузі.
Термінали TCxWave від Toshiba залишають виключно позитивні враження від використання у продавців та покупців, що дозволяє виділити його в окремий клас. Зовнішній вигляд, розроблений титулованими промисловими дизайнерами, дозволяє продавцям більше не ховати POS-термінал, а з гордістю встановити його там, де необхідно. Більш того, елегантний дизайн терміналів TCxWave передбачає, що він може відігравати центральну роль у формуванні позитивного уявлення про бренд та сприйняття магазину загалом.

особливості:

Привабливий дизайн підвищує лояльність покупців
Широкий екран надає нові можливості відображення та взаємодії з покупцем
Унікальний зовнішній вигляд формує бездоганний образ бренду
Інтуїтивно зрозуміла сенсорна технологія, що легко освоюється, значно підвищує ефективність
Надійний дизайн, створений з урахуванням специфіки роздрібної торгівлі, забезпечує безвідмовність під час вирішення критично важливих завдань.