_

POS-ТЕРМІНАЛ

TOSHIBA SUREPOS 500-570

POS-тремінал SurePOS 500 – відмінне сучасне рішення для магазинів, які прагнуть ефективно використовувати торгові площі та залучати покупців.
Toshiba SurePOS 500 демонструє унікальне поєднання швидкості, функціональності та надійності, яке ідеально підходить для спеціалізованих магазинів та для сфери громадського харчування та послуг.

_

POS-ТЕРМІНАЛ

TOSHIBA SUREPOS 500-570

Компактна, зручна, елегантна конструкція, провідні технології галузі та найвища надійність SurePOS 500 допомагає магазинам:

підвищити ефективність роботи касира
покращити обслуговування
розширити список постійних клієнтів
створити нові джерела отримання доходів
скоротити витрати
забезпечити управління ризиками.

Інфрачервоний сенсорний монітор індустріальної надійності дозволяє якось зробити оптичне налаштування монітора, що не потребує подальших калібрування. Toshiba SurePOS 500-570 має яскравіший високонтрастний екран зі світлодіодним підсвічуванням та захистом від відблисків. Монітор легко та швидко обслуговувати під час проведення регламентних робіт. Сенсорний екран підтримує спрацьовування як від стілусу чи пластикової картки, так і від пальця. Чутливість сенсорного екрана налаштовується.

Дисплеї поміщені в герметичний корпус, що унеможливлює потрапляння рідини та інших речовин усередину пристрою. Завдяки покращеним властивостям вологозахищеності ці термінали ідеально підходять для точок громадського харчування.

Додатково до Toshiba SurePOS 570 можна підключити 6.5″ VGA LCD дисплей покупця та біометричний зчитувач відбитка пальців.

До Toshiba SurePOS 570 за допомогою USB, Serial та Express Card легко підключаються периферійні, RFID та бездротові пристрої. Також є USB-порти, що дозволяють підключати периферійні пристрої без додаткових блоків живлення. Стандартні та RS-232 порти підтримують всі (перебувають в обігу) POS периферійні пристрої.

IBM єдиний постачальник у світі, що пропонує спроектований POS-термінал з режимом енергозбереження «Deep Sleep», безінструментальне розбирання для сервісного обслуговування, Light-Path управління та службу Remote Management, що до цього використовує тільки на серверах System X. Унікальна комбінація покращеної інфрачервоної сенсорної технології, сервіс орієнтованої конструкції корпусу, інтегрований біометричний зчитувач, поряд зі службою Remote Management та діагностичним механізмом Light-Path Management, призначена для підтримки POS-системи в робочому стані. Клієнти IBM отримали рівень надійності, продуктивності та безпеки, що не має собі рівної в галузі.

Захист даних клієнтів, відомостей про клієнта, пароля, ідентифікаційних даних та даних кредитної картки – відіграє сьогодні ключову роль. Такі вбудовані захисні функції, як біометричний зчитувач відбитка пальців для доступу до системи (опційно) та Trusted Platform Management (TPM), дозволяють застосовувати апаратне шифрування для захисту даних, що локально зберігаються.

Toshiba SurePOS 570 розроблений з відкритою платформою для сумісності з найновішим програмним забезпеченням POS.