_

POS-ТЕРМІНАЛ

TOSHIBA ТСХ 300

Термінали серії Toshiba ТСх 300 – це інтелектуальні рішення для ритейлерів та магазинів середнього розміру, які потребують високопродуктивної, енергозберігаючої POS-системи торгової точки з невеликими габаритами та за розумною ціною.

_

POS-ТЕРМІНАЛ

TOSHIBA ТСХ 300

Термінали Toshiba TCx 300 – найменші POS-термінали у лінійці Toshiba GCS. Невеликі габарити POS-терміналу цієї серії дозволяють звільнити місце для товарів у касовій зоні і таким чином підвищити дохід магазину. Вентиляційні отвори на передній панелі забезпечують охолодження потужної системи без бічної вентиляції, дозволяючи використовувати POS-термінал в умовах обмеженого простору. У всіх рішеннях Toshiba для роздрібної торгівлі всі деталі, аж до кріплення клямки, розроблені та оптимізовані так, щоб складати єдине рішення для магазинів. Тому додавання опцій та пристроїв не призводить до проблем.

Компактні TCx 300 поєднують багато можливостей, заснованих на досвіді продажів успішної і високоефективної серії SurePOS 300 і дозволяють удосконалити сервіс по відношенню до покупців і співробітників, що сприяє зростанню продажів.

Чудова графіка відповідає найвищим стандартам та гарантує максимальну швидкість роботи мультимедійних програм. Оперативна пам’ять масштабується до 16 Гб. Змінна плата портів введення/виводу SurePorts дозволяє використовувати різні модифікації периферійного обладнання залежно від потреб замовника. Вбудовані засоби захисту допомагають захистити систему від вірусів та стороннього втручання.

особливості:

Завдяки технологіям Intel продуктивність зросла на 40%
Той самий чіпсет, як на флагмані серії SurePOS 700
Для більшої швидкості роботи та збільшення надійності передбачена опціональна підтримка SSD
Наявність двох Display Port та одного VGA з опціональною можливістю додавання другого VGA-порту для використання двох незалежних моніторів
Енергоефективний дизайн
Можливість доступу до ключових компонентів практично без використання інструментів.
Відкрита платформа та підтримка великої кількості операційних систем.
Сервісне обслуговування та запасні частини надаються протягом семи років після припинення виробництва моделі.
Можливість замовлення моделей TCx 300 із попередньо встановленою ОС Windows.