_

Сканер ZEBRA DS2208

Сканер штрих-коду Symbol/Zebra DS2208 USB Black

Двомірні штрих-коди активно використовуються в пунктах продажів, так як вони нанесені як на всі придбані клієнтами товари, так і на друковані та електронні купони та дисконтні картки.

_

Сканер ZEBRA DS2208

Швидкий та довговічний пристрій з розширеним функціоналом можливостей – ось короткий опис того, чим порадує вас сканер штрих-коду Motorola Symbol/Zebra DS2208. Цей всесвітньо відомий американський виробник завжди відрізнявся потужними технічними характеристиками та ергономічністю продукції. І, звичайно, ця новинка не стала винятком!

Насамперед, привертає увагу той факт, що на момент придбання товар уже налаштований та оптимізований до використання! Це означає, що ви можете починати роботу, як тільки витягнете DS2208 з коробки! Погодьтеся, це значно скорочує час. Все, що вам необхідно – це підключити сканер за допомогою кабелю до POS і все! Можна розпочинати роботу.

І найголовніше – начинка! Чудова продуктивність роботи, навіть при скануванні штрих-коду низької якості, гарантована PRZM Intelligent Imaging. А миттєве декодування забезпечує запатентовану технологію для максимально інтуїтивного прицілювання.