_

Сканер ZEBRA DS2278

2D Сканер штрих-кодів Zebra DS2278 – бездротовий сканер штрих-коду, що поставляється з встановленими налаштуваннями, оптимізованими для більшості видів операцій сканування, тому його можна використовувати відразу після підключення.

_

Сканер ZEBRA DS2278

Ця модель є імідж-сканером, оскільки її функціональність дозволяє зчитувати не тільки одномірні (лінійні) штрих-коди, але й двовимірні штрих-коди.

Сканер штрих-коду DS 2278 поставляється з повним комплектом налаштувань, які потрібні для організації робочого місця за допомогою планшетного ПК. Технологія Scan-to-Connect забезпечує однокрокову процедуру синхронізації бездротового сканера DS 2278 з будь-яким ПК, планшетом або смартфоном, які підтримують Bluetooth-технологію. Пристрій укомплектований потужною літій-іонною батареєю, яка розрахована на 14 годин безперебійної роботи. Для заряджання бездротового сканера можна використовувати звичайний кабель Micro USB. У цьому випадку повна заряджання акумулятора відбудеться через 1 годину. Крім того, для заряджання та використання сканера в стаціонарному режимі можна використовувати базу Presentation Cradle.