_

Базові ваги Dibal серії Mistral M-525

Електронні ваги DIBAL M-525, з чековим принтером або принтером для друку етикеток і підключенням у локальну мережу підприємства. Висока продуктивність, простота у використанні і сучасний дизайн ваг.
  • Маркування продуктів
  • Зручний інтерфейс
  • Облік товарів
  • Реклама / перехресні продажі

Для маркування вагового товару в магазинах компанією Dibal розроблені недорогі ваги базового рівня з набором всіх необхідних функцій для роботи.

Ваги DIBAL M-525 цієї серії комплектуються оперативним запам’ятовуючим пристроєм об’ємом 2 Мб, мають можливість запам’ятовування до 8 000 кодів товарів і оснащені мережевим адаптером Ethernet (10 BaseT) протокол TCP/IP, що забезпечує просту інтеграцію в мережеву IT – інфраструктуру підприємства торгівлі. Максимальна межа зважування, який забезпечують ваги – 6/15 кг, при дискретності (точності вимірювання) 2/5 грамів відповідно. Ваги DIBAL M-525 автоматично обчислюють вартість товару, підтримують функцію тарування, оснащені двома рідкокристалічними дисплеями з підсвічуванням і клавішами вибору товарів.

Особливу увагу варто звернути на моделі вбудованого в ці ваги термопринтер для друку. Ваги можуть бути укомплектовані чековим принтером або принтером етикеток. Чекові й етикеточні принтери працюють на високій швидкості до 100 мм/сек і використовують папір в рулонах (етикеточні принтери використовують касетний спосіб завантаження). Дизайн чека та етикетки повністю програмований. Ширина друку: 54 мм.

Касета для заправки етикеток. Навіть самий недосвідчений оператор зможе замінити рулон етикеток в касеті менш ніж за 5 секунд. Не буде затримок, особливо в дуже напружені моменти роботи. Також можливо використовувати касету для рулонів з безосновними етикетками.