VT-600. Новий сенсорний індикатор від компанії Dibal


Компанія Dibal розробила компактний багатофункціональний індикатор із сенсорним екраном для всіх видів роздрібної, харчової, хімічної та логістичної галузей.

Він має 10-дюймовий сенсорний екран спеціально розроблений для використання в рукавичках без шкоди для точності при натисканні на екран. Технологія, яка використовується в дисплеї, також запобігає випадковому натисканню кнопок, забезпечуючи заходи безпеки від випадкових дій.

Його компактна конструкція забезпечує ступінь захисту індикатора IP54, запобігаючи попаданню пилу та забезпечуючи комплексне очищення пристрою навіть при роботі в курному приміщенні.

Широкий вибір опцій та аксесуарів також дозволяє завершити встановлення індикатора відповідно до ваших потреб. Можливість додавання принтера, камер відео фіксації, зовнішньої батареї, сканера штрих-коду, повторювачів або USB-клавіатури робить його універсальним індикатором, ідеальним для всіх типів установок.

Dibal продовжує свою стратегію інвестування в дослідження та розробки, щоб пропонувати ринку різні рішення, а також комплектувати інсталяції пристроями Dibal. Ринковий досвід означає, що кожен крок і новий продукт ведуть до постійного вдосконалення решти асортименту. Новий індикатор VT-600 є першим у новій серії індикаторів, які ще раз змінять наявність бренду на світовому ринку електроніки для зважування.

DibalНовиниОбладнання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *